نتایج جستجو برای عبارت :

Bither

اطلاعاتی درباره ی بایترهمان طور که می دانید بسیاری از ارزهای دیجیتال قبل از عرضه اولیه سکه ها و یا توکن های خود، درصدی از آن ها را به صورت رایگان بین کسانی که در طرح آن ها شرکت می کنند، پخش خواهند کرد. این عمل به نوعی بازاریابی و تبلیغات مستقیم است که در نهایت موجب شناخت بیشتر و در نتیجه رشد رمز ارز مورد نظر خواهد شد.ارز دیجیتال بایتر نیز قراره برای معروف شدن، مقداری از توکن های خود را بصورت رایگان بین اعضای شرکت کننده در ایر دراپ Bither منتشر

بیتر چیست ؟
بیتر یک ارز دیجتالی جدید است که تقریبا دو ماه از عرضه اولیه آن می گذرد. از آن جایی که این ارز نیاز دارد فراگیر شود ،نیازمند تبلیغ است.این تبلیغ به صورت کسب بیتر از طریق وبسیایتی (ایردراپ) صورت می گیرد.در این شرایط معمولا از طریق ایردراپ هایی سعی میشود تا با تبلیغات خود را به دیگران بشناسانند.شرکت کننده ها مثل من و شما  می توانیم از طریق شرکت در این ایردراپ ارز دیجیتال به جیب بزنیم و ازین طرح که فعلا ایجاد شده نهایت استفاده رو ببر
کسب درآمد از ارز های دیجیتال bither

بدون نیاز به سرمایه و با روزی 10 دقیقه وقت گذاشتن
خیلی از شما این روز ها در مورد ارز های دیجیتال کم و بیش شنیده اید .
یکی از روش های کسب درامد از ارزهای دیجیتال شرکت در Air drop ارز های دیجیتال هست .
ارزهای دیجیتال قبل از عرضه اولیه توکن های خود درصدی از توکن ها را بصورت رایگان بین کسانی که در طرح انها شرکت کند پخش خواهد کرد .
ارز دیجیتال بیتر کلا 100 میلیون توکن دارد
که قرار هست برای معروف شدن 1 میلیون از توکن های خود ر
فاست ( Faucet ) بیتر چیست؟
فاست ها وبسایت ها یا اپلیکیشن ها یا نرم افزار هایی هستند که در ازای انجام کاری ساده یا انجام بازی ای ابتدایی به شما مقداری از یک رمز ارز را بصورت رایگان ارائه میدهند .این کار برای گسترش و معرفی آن رمز ارز به دیگران صورت میگیرد .
فاست بیتر هم مانند بقیه رمز ارز ها با ثبت نام و انجام کاری ساده و با کمترین صرف زمان و بدون پرداخت حتی 1 ریال پول مقداری توکن بیتر به شما هدیه میدهد .
در فاست بیتر شما میتوانید هر 2 ساعت 1 بار شانس خود
نحوه کار با مرورگر Cryptotab و آموزش کامل مرورگر کریپتوتب و کسب بیت کوین رایگان
برای این که  وارد سایت شوید حتما از فیلتر شکن استفاده کنید
راه و روش زیادی برای دریافت بیت‌ کوین رایگان وجود داره از طریق سایت‌های مختلف و کلیک برروی تبلیغات سایت آنها و یا قراردادن تبلیغات در سایت خودتان و…
اما بهترین و راحت‌ترین روش مرورگر کریپتوتب میباشد که سعی میکنم در این مطلب توضیح کامل در اختیار شما عزیزان قرار بدهم.
تبدیل بیت کوین از کیف پول به ریال توسط
راه و روش زیادی برای دریافت بیت‌ کوین رایگان وجود داره از طریق سایت‌های مختلف و کلیک برروی تبلیغات سایت آنها و یا قراردادن تبلیغات در سایت خودتان و…
اما بهترین و راحت‌ترین روش مرورگر کریپتوتب میباشد که سعی میکنم در این مطلب توضیح کامل در اختیار شما عزیزان قرار بدهم.
تبدیل بیت کوین از کیف پول به ریال توسط چند سایت داخل ایران صورت میگیره و به سرعت برای شما تبدیل می
برای این که  وارد سایت شوید حتما از فیلتر شکن استفاده کنید
تبدیل بیت کوین از کیف پول به ریال توسط
اگر نتوانستید وارد سایت شوید از فیلتر شکن استفاده کنید
تبدیل بیت کوین از کیف پول به ریال توسط چند
تبدیل بیت کوین از کیف پول به ریال توسط چند سایت داخل ایران صورت میگیره و به سرعت برای شما تبدیل می

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها